Skip to product information
1 of 1

Davines

NOURISHING Hair Royal Jelly Superactive

NOURISHING Hair Royal Jelly Superactive

Regular price €45,00
Regular price Sale price €45,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Locion me pelte mbretërore për lëkurë veçanërisht të dehidratuar. Ka një veprim ushqyes dhe rimineralizues në lëkurë me një efekt gjallërues në flokë.

Benefitet

Remineralizues ushqyes për skalpin e kokës.
Trajtim qetësues dhe qetësues ideal për skalpat e ndjeshëm.
Flokët rifitojnë forcën dhe rezistencën.
Ideale si primer për lëkurën pas një trajtimi pastrues.

Përdorimi

Për të aplikuar produktin, rrotullojeni kapakun në drejtim të shigjetës derisa unaza mbrojtëse të thyhet plotësisht dhe vidhosni, tundeni fuqishëm, zhvidhosni kapakun dhe duke përdorur aplikuesin special shpërndajeni produktin në lëkurë, duke e masazhuar butësisht. Mos e shpëlani.
Trajtimi mund të përsëritet aq shpesh sa është e nevojshme.
Gjithashtu ideale pas trajtimit Purifying.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., GLYCINE, INOSITOL, LACTIC ACID,PYRIDOXINE HCL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.POWDER/POUDRE: MALTODEXTRIN, ROYAL JELLY, SILICA, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, BIOTIN, MAGNESIUM OXIDE.

View full details