Skip to product information
1 of 2

Davines

NOURISHING Hair Building Pak

NOURISHING Hair Building Pak

Regular price €11,00
Regular price Sale price €11,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë ristrukturuese për flokët e dëmtuar. Falë keratinës bimore dhe Kompleksit Biacid Bond, ushqen kërcellin duke forcuar fibrat dhe duke e mbrojtur atë nga dëmtimet oksiduese. Flokët janë të butë dhe plot trup.

Benefitet

Veprim riparues për flokët e thatë dhe të dëmtuar.
Formula ushqyese dhe ristrukturuese.
I jep flokëve shkëlqim dhe butësi.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni pas shampos Nourishing, në flokë të tharë me peshqir, në gjatësi dhe në majat, duke e shpërndarë produktin në mënyrë të barabartë fije pas fije.
Lëreni për 10-15 minuta, krehni. Shpëlajeni produktin dhe vazhdoni me aplikimin e Nourishing Vegetarian Miracle Conditioner ose Vegetarian Miracle Mask sipas llojit të flokëve.
Përsëriteni trajtimin çdo 2-3 larje ose më shpesh nëse është e nevojshme.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, GLYCERIN, HYDROGENATED FARNESENE, GLYCERYL STEARATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, GLYCINE, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, MALEIC ACID, POLYGLYCERYL-10 PENTASTEARATE, BENZYL ALCOHOL, LYSINE HCL, CITRIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, THIOCTAMIDOETHYL DIMETHYLAMINE MALEATE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HEXYL CINNAMAL, LACTIC ACID, LINALOOL.

View full details