Skip to product information
1 of 1

Davines

Moisturizing Balm

Moisturizing Balm

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam hidratues për lëkurë dhe flokë të butë. Funksionon si një pastrues delikate i grimit, ushqyes ushqyes për flokët dhe zbutës hidratues të trupit.

Benefitet

Ushqyes, hidratues dhe mbrojtës për flokët dhe lëkurën. Përmban 98% përbërës me origjinë natyrale dhe vaj lulekuqe të rritur në mënyrë organike.

Përdorimi

Masazhojeni një sasi të vogël në lëkurë dhe flokë sipas nevojës, duke aplikuar më shumë nëse është e nevojshme.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL , GLYCERIN, COCO-CAPRYLATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERYL STEARATE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL / CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SESAMUM INDICUM SEED OIL / SESAMUM INSICUM (SESAME) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, TOCOPHEROL, SORBITOL, STEARIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, PHENETHYL BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, LIMONENE, LINALOOL

View full details