Skip to product information
1 of 2

newlooktina

MIXING GLOSS - BASE DE MELANGE EFFET VYNIL

MIXING GLOSS - BASE DE MELANGE EFFET VYNIL

Regular price €33,00
Regular price €33,00 Sale price €33,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Formula e xhelit përzihet lehtësisht me shkëlqimet, pigmentet dhe pluhurat për të krijuar rezultate unike dhe të personalizuara.

Benefitet

Përdorimi

Përdoreni vetëm ose mbi grim për efekt teksture të qartë.
Përziejeni me pigmentin mat, pudra të ndezura ose metalike për të krijuar një mori efektesh grimi të personalizuara.
Hiqeni me Extreme Cleanser.
Këshillë profesionale: aplikojeni mbi aqua black për sy intensiv, të zi dhe me shkëlqim që qëndron për orë të tëra.

Ingredientët

HYDROGENATED POLYISOBUTENE ● POLYBUTENE ● CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ● ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER ● BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER ● PARFUM (FRAGRANCE) ● TOCOPHEROL ● BENZYL BENZOATE ● BHT ● LINALOOL ● LIMONENE ● ALPHA-ISOMETHYL IONONE ● BENZYL SALICYLATE ● CITRONELLOL ● 12438/A

View full details