Skip to product information
1 of 2

newlooktina

MIST AND FIX

MIST AND FIX

Regular price €35,00
Regular price €35,00 Sale price €35,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një sprai i lehtë, pa alkool, që përgatit dhe freskon lëkurën dhe vendos grimin deri në 12 orë përdorim. Një formulë e pasur me ujë rrit menjëherë hidratimin e lëkurës me 63%, ndërsa kompleksi i lëkurës O2 ndihmon në rritjen e oksigjenimit dhe shkëlqimit për një pamje të shëndetshme.

Benefitet

Përdorimi

Përgatitja e lëkurës:
Spërkateni 2-3 herë në fytyrë përpara primerit ose bazës dhe lëreni të thahet për të shtuar lagështi (+63%) dhe për të zbutur lëkurën për aplikim të përmirësuar të grimit.
Vendosja e grimit:
Aplikojeni si hapin e fundit në rutinën tuaj të grimit për 12 orë qëndrueshmëri.
Rifreskoni lëkurën:
Spërkateni gjatë gjithë ditës sipas nevojës për të rritur lëkurën e lodhur dhe për të ringjallur grimin.

Ingredientët

AQUA (WATER) ● METHYLPROPANEDIOL ● PENTYLENE GLYCOL ● PHENOXYETHANOL ● PVP ● PPG-26-BUTETH-26 ● PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● BENZYL BENZOATE ● MARIS AQUA (SEA WATER) ● TROPAEOLUM MAJUS EXTRACT ● BENZYL SALICYLATE ● PROPANEDIOL ● TROMETHAMINE ● ETHYLHEXYLGLYCERIN ● BHT ● PORPHYRIDIUM CRUENTUM EXTRACT ● TOCOPHEROL ●. 13468/A

View full details