Skip to product information
1 of 23

newlooktina

MATTE VELVET SKIN CONCEALER

MATTE VELVET SKIN CONCEALER

Regular price €36,00
Regular price €36,00 Sale price €36,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Korigjues 24-orësh i papërshkueshëm nga uji me një përfundim natyral mat ,pa rrudha dhe rezistente ndaj transferimit dhe mbulim të plotë për të fshehur, korrigjuar dhe konturuar.


Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

DIMETHICONE ● AQUA (WATER) ● BUTYLENE GLYCOL ● BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE ● GLYCERIN ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● SILICA ● DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER ● POLYMETHYLSILSESQUIOXANE ● TRIMETHYLSILOXYSILICATE ● C30-45 ALKYL DIMETHICONE ● ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER ● ALUMINUM HYDROXIDE ● PHENOXYETHANOL ● SILICA DIMETHICONE SILYLATE ● TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE ● SODIUM PCA ● TOCOPHERYL ACETATE ● SODIUM CHLORIDE ● SODIUM DEHYDROACETATE ● POTASSIUM SORBATE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● [+/- : CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)].

View full details