Skip to product information
1 of 29

newlooktina

MAKE UP FOR EVER – REBOOT

MAKE UP FOR EVER – REBOOT

Regular price €51,00
Regular price €51,00 Sale price €51,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një bazë mbuluese e lehtë deri në mesatare, rigjallëron lëkurën, shton një fund rrezatues, saten, ndërsa hidraton, zbut dhe forcon lëkurën për 24 orë.

Benefitet

Përdorimi

Aplikojeni duke filluar nga qendra e fytyrës dhe duke e zbutur atë jashtë me furçën tonë #112. Ose, aplikojeni me një sfungjer, duke filluar nga qendra e fytyrës, duke e lyer poshtë për më shumë mbulim.

Përgatitni lëkurën me një sasi të vogël të Primer Hidrating Skin Equalizer Step 1
Aplikoni Reboot në qendër të fytyrës, duke e përzier poshtë duke përdorur furçën Artisan #108 ose një sfungjer grimi.

Ingredientët

AQUA (WATER) ●CYCLOPENTASILOXANE ●ETHYLHEXYL PALMITATE ●POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE ●BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE ●SILICA DIMETHYL SILYLATE ●GLYCERIN ●PHENOXYETHANOL ●MAGNESIUM STEARATE ●CERA ALBA (BEESWAX) ●DISTEARDIMONIUM HECTORITE ●MAGNESIUM SULFATE ●SODIUM CHLORIDE ●PARFUM (FRAGRANCE) ●PPG-3 MYRISTYL ETHER ●PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE ●DIMETHICONE ●SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE ●CHLORPHENESIN ●PROPYLENE CARBONATE ●PROPYLENE GLYCOL ●PROPANEDIOL ●TOCOPHEROL ●ALUMINUM HYDROXIDE ●PENTYLENE GLYCOL ●BENZYL SALICYLATE ●METHYLPROPANEDIOL ●PANAX GINSENG ROOT EXTRACT ●OPHIOPOGON JAPONICUS ROOT EXTRACT ●BENZYL BENZOATE ●ALGIN ●LIMONENE ●GALACTOARABINAN ●CAMELLIA JAPONICA FLOWER EXTRACT ●GLYCERYL POLYACRYLATE ●SODIUM HYALURONATE ●SODIUM HYDROXIDE ●POTASSIUM SORBATE ●SODIUM BENZOATE ●ETHYLHEXYLGLYCERIN ●BHT ●BIOSACCHARIDE GUM-1 ● [+/- :CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES)

View full details