Skip to product information
1 of 5

newlooktina

LIGHT VELVET AIR

LIGHT VELVET AIR

Regular price €36,00
Regular price €36,00 Sale price €36,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Spraj mattifikues që zbut papërsosmëritë dhe freskon lëkurën për një përfundim afatgjatë dhe pa shkëlqim.

Benefitet

Përdorimi

Aplikojeni vetëm ose mbi fondatinë. Shkundni mirë para çdo përdorimi. Me sytë mbyllur, mbajeni shishen në një distancë të krahut nga fytyra dhe spruconi 4 pompa drejt fytyrës. Lëreni disa sekonda të thahet.

Ingredientët

AQUA (WATER) ● DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER ● PENTYLENE GLYCOL ● ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE ● HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE ● AMP-ACRYLATES/ALLYL METHACRYLATE COPOLYMER ● PHENOXYETHANOL ● SILICA ● TRIDECETH-9 ● BUTYLENE GLYCOL ● PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LENS ESCULENTA (LENTIL) FRUIT EXTRACT ● PANTHENOL ● BENZYL BENZOATE ● BENZYL SALICYLATE ● ETHYLHEXYLGLYCERIN ● PROPANEDIOL ● POLYSORBATE 20 ● CITRIC ACID ● ALCOHOL ● POTASSIUM SORBATE ● LIMONENE ● SODIUM BENZOATE ● BHT ● TOCOPHEROL ● IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT ● RETINYL PALMITATE ● ZINC SULFATE. 13886/A

View full details