Skip to product information
1 of 1

Comfort Zone

Light Sorbet Cream

Light Sorbet Cream

Regular price €57,00
Regular price Sale price €57,00
Në ulje Shitur
Tax included.
A keni ndjesinë se lëkura juaj është e thatë dhe e zbehtë dhe e shtrënguar në mënyrë të pakëndshme? Zbuloni kremin e ri Light Sorbet, i provuar klinikisht se rrit aftësinë e lëkurës për t'u përshtatur me kushte të ndryshme klimatike, duke siguruar gjithashtu hidratim dhe shkëlqim afatgjatë. Formulimi këndshëm i freskët, i lehtë dhe vegan është i pasuruar me teknologjinë SIN-ADAPTIVE HYDRATION: ekstrakt i dardhës me gjemba nga bujqësia rigjeneruese ekologjike dhe acidi makro-hialuronik*, në kombinim me një teksturë sherbeti biomimetik, sigurojnë menjëherë një ndjenjë të këndshme në lëkurë dhe hidratojnë intensivisht. lagështinë e lëkurës duke i lënë ato më të buta, më të lëmuara dhe me shkëlqim të shtuar.
Ideale për lëkurë të kombinuar dhe në kushte klimatike të nxehtë dhe të lagësht. Jo i yndyrshëm dhe e lë lëkurën të hidratuar mirë dhe me shkëlqim në çdo situatë, ditë pas dite!
96.8% përbërës me origjinë natyrale
*Hialuronat natriumi.

Benefitet

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje pas serumit dhe masazhojeni butësisht derisa kremi të përthithet plotësisht.

Ingredientët

View full details