Skip to product information
1 of 1

newlooktina

KIT Sun Soul Duo SPF50

KIT Sun Soul Duo SPF50

Regular price €30,00
Regular price Sale price €30,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Zbuloni inovacionin e vetëdijshëm në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimi i diellit dhe kujdesin për planetin, në një madhësi të përshtatshme udhëtimi. SUN SOUL CREAM SPF50, për të plotësuar nevojat e sporteve ujore dhe të apasionuarve në natyrë. Një produkt me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin, shumë rezistent ndaj ujit dhe i sigurt për mjedisin ujor. Pa parfum. SUN SOUL FACE & BODY AFTER SUN Krem me teksturë të lehtë, freskues pas diellit me veprim qetësues, për fytyrën dhe trupin. E lë lëkurën të butë dhe të mëndafshtë, të përgatitur më mirë për ekspozimin e radhës në diell.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details