Skip to product information
1 of 1

newlooktina

KIT Sun Soul Duo SPF30

KIT Sun Soul Duo SPF30

Regular price €30,00
Regular price Sale price €30,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Zbuloni inovacionin e vetëdijshëm në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimi i diellit dhe kujdesin për planetin, në një madhësi të përshtatshme udhëtimi. SUN SOUL MILK SPF30. Tekstura ultra e lehtë, rezistente ndaj ujit dhe që përthithet shpejt është efektive si në mbrojtjen e lëkurës nga rrezet UVA/UVB, ashtu edhe në mbrojtjen e mjedisit ujor. SUN SOUL FACE & BODY AFTER SUN Krem me teksturë të lehtë, freskues pas diellit me veprim qetësues, për fytyrën dhe trupin. E lë lëkurën të butë dhe të mëndafshtë, të përgatitur më mirë për ekspozimin e radhës në diell.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details