Skip to product information
1 of 1

Davines

Hair Refresher

Hair Refresher

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Spray pastrues me shampo të thatë për të freskuar dhe pastruar flokët pa përdorur ujë. Ky është shampoja perfekte e thatë për volum pasi thith yndyrën e tepërt, duke i dhënë menjëherë trup flokëve në mënyrë që të duken të plotë dhe të ajrosur.

Benefitet

Pastron dhe freskon flokët pa përdorur ujë.
I jep trupit dhe volumit pa i rënduar flokët.
Niseshteja e orizit thith serumin e tepërt.

Përdorimi

Pasi ta tundni mirë, spërkatni produktin tek flokët e tharë nga një distancë prej rreth 20 cm në sasi të vogla. Lëreni produktin të veprojë për rreth 1 minutë, më pas lajeni. Për të rritur volumin e flokëve, përdorni një goditje të ftohtë të ajrit.

Ingredientët

BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ORYZA SATIVA STARCH / ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, CYCLOPENTASILOXANE, ALCOHOL DENAT., PHENYL TRIMETHICONE, CITRONELLYL METHYLCROTONATE, PARFUM / FRAGRANCE, SILICA SILYLATE, LIMONENE.

View full details