Skip to product information
1 of 2

Davines

Gel Del Buon Auspicio

Gel Del Buon Auspicio

Regular price €4,00
Regular price Sale price €4,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Xhel pastrues pa shpëlarje me alkool me veprim dezinfektues. I dobishëm dhe praktik në të gjitha situatat: efektiv në pak çaste, përthithet shpejt, duke e lënë lëkurën të butë dhe aromatike.

Benefitet

PRAKTIKE - Përdoreni nëse është e nevojshme pa ujë.
EFEKTIVE - Veprim dezinfektues në sekonda.
E KËNDSHME - Lëkurë e butë, e freskët dhe me aromë delikate

Përdorimi

Derdhni një sasi të vogël produkti direkt në duart tuaja dhe fërkojeni derisa të thahet plotësisht.

Ingredientët

ALCOHOL DENAT., AQUA /WATER / EAU, PROPYLENE GLYCOL, PEG-12 DIMETHICONE, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, PEG-12, AMINOMETHYL PROPANOL, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRONELLOL, EUGENOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL.

View full details