Skip to product information
1 of 1

Davines

ENERGIZING Thickening Tonic

ENERGIZING Thickening Tonic

Regular price €35,00
Regular price Sale price €35,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Tonik për të rritur diametrin e fibrës së flokëve, duke e zgjeruar atë që në aplikimin e parë. Flokët janë të shndritshëm dhe plot trup, jo të rënduar. Forcon dhe tonifikon lëkurën.

Benefitet

Rrit menjëherë diametrin e fibrës së flokëve me 10% *, efektiv që nga aplikimi i parë.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurën e kokës dhe flokët e tharë me peshqir. Masazhoni lehtë dhe krehni gjatësitë derisa të arrihet një shpërndarje e barabartë. Mos e shpëlani.
Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë. Mbajeni larg fëmijëve. Mos spërkatni në sy.

Ingredientët

ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, AMP-ACRYLATES/ALLYL METHACRYLATE COPOLYMER, ISOBUTYLENE/ETHYLMALEIMIDE/HYDROXYETHYLMALEIMIDE COPOLYMER, PANTHENOL, NIACINAMIDE, DISODIUM EDTA, PARFUM / FRAGRANCE, MENTHOL, CAFFEINE, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, CITRIC ACID, LINALOOL, EUGENOL, LIMONENE, PHENOXYETHANOL, EPIGALLOCATECHIN GALLATYL GLUCOSIDE, BENZYL BENZOATE, EPIGALLOCATECHIN GALLATE.

View full details