Skip to product information
1 of 1

Davines

ENERGIZING Superactive

ENERGIZING Superactive

Regular price €80,00
Regular price Sale price €80,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Serum për rënien e flokëve për shkak të faktorëve androgjenetikë. Formula e tij përmirëson tonin e lëkurës, rregullon hiperprodhimin dhjamor, redukton rënien e flokëve duke përmirësuar dendësinë e tyre.

Benefitet

Redukton rënien e flokëve * e lidhur me faktorët androgjenetikë të:
- 25% pas 56 ditësh
- 27% pas 84 ditësh
I lë flokët të pastër dhe të lehtë pa i rënduar.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të larë dhe të tharë me peshqir dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani.
Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë. Mbajeni larg fëmijëve. Mos spërkatni në sy.

Ingredientët

ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, EUCALYPTOL, MENTHOL, GLYCERIN, MANNITOL, LACTOBACILLUS FERMENT, NIACINAMIDE, LIMONENE, TRIFOLIUM PRATENSE EXTRACT / TRIFOLIUM PRATENSE (CLOVER) EXTRACT, VIGNA RADIATA SEED EXTRACT, EPIGALLOCATECHIN GALLATYL GLUCOSIDE, EPIGALLOCATECHIN GALLATE.

View full details