Skip to product information
1 of 2

Davines

ENERGIZING Shampoo

ENERGIZING Shampoo

Regular price €12,00
Regular price Sale price €12,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Pastron butësisht flokët duke i dhënë një ndjesi energjie, energjie dhe mirëqenieje skalpit të kokës. I jep një efekt balancues skalpit dhe një veprim hidratues për flokët.

Benefitet

Produkt stimulues për skalpin dhe flokët e brishtë, të prirur ndaj rënies.

Përdorimi

Masazhojeni butësisht produktin në flokë të lagur, lëreni të veprojë për disa minuta dhe më pas shpëlajeni.
Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme.
Trajtimi i goditjes: çdo ditë të dytë për 1 muaj.
Trajtimi i mirëmbajtjes: 2 herë në javë për 2 muaj.
Alternoni me shampon Renewing.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 20, CAFFEINE, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, MENTHA PIPERITA OIL / MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, EUGENOL, DISODIUM EDTA, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, LINALOOL, POLYQUATERNIUM-10, LIMONENE, NIACINAMIDE, CITRIC ACID, EPIGALLOCATECHIN GALLATYL GLUCOSIDE, CI 17200 / RED 33, CI 19140 / YELLOW 5.

View full details