Skip to product information
1 of 1

Davines

ENERGIZING Seasonal Superactive

ENERGIZING Seasonal Superactive

Regular price €72,00
Regular price Sale price €72,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Locion rigjenerues i indikuar si në rastet e rënies për shkak të stresit dhe faktorëve sezonalë, ashtu edhe si një trajtim parandalues. Redukton rënien e flokëve dhe përmirëson dendësinë dhe trupin e tyre.

Benefitet

Redukton rënien e flokëve * të shkaktuar nga stresi dhe faktorët sezonalë të:
- 27% pas 56 ditësh
- 34% pas 84 ditësh
Përmirëson ndjesinë e rehatisë së lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të larë dhe të tharë me peshqir dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani.
Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë. Mbajeni larg fëmijëve. Mos spërkatni në sy.

Ingredientët

ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, EUCALYPTOL, PROPANEDIOL, MENTHOL, MANNITOL, GLYCERIN, LACTOBACILLUS FERMENT, NIACINAMIDE, AGASTACHE MEXICANA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, LIMONENE, EPIGALLOCATECHIN GALLATYL GLUCOSIDE, EPIGALLOCATECHIN GALLATE.

View full details