Skip to product information
1 of 1

Davines

ENERGIZING Gel

ENERGIZING Gel

Regular price €30,00
Regular price Sale price €30,00
Në ulje Shitur
Tax included.

I jep forcë dhe trup flokëve të imët dhe të stresuar me një efekt kozmetik rigjallërues. Hidraton dhe tonifikon flokët duke krijuar një efekt stilimi të lehtë. Ka një veprim balancues në lëkurë.

Benefitet

Trajtim rigjenerues me efekt kozmetik forcues për lëkurën e kokës dhe flokët e brishtë, të prirur për rënie.
Efekti trupifikues.
Efekt i lehtë fiksues.
Lejon t'i japë forcë dhe trup flokëve të hollë dhe të stresuar.

Përdorimi

Pas larjes me shampo, shpërndajeni në të gjithë lëkurën, duke e masazhuar butësisht. Mos e shpëlani.
Trajtimi parandalues ​​ose mirëmbajtja: 2 herë në javë për 3 muaj.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE20, CAFFEINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, MENTHOL,PARFUM / FRAGRANCE, AMINOMETHYL PROPANOL, DISODIUM EDTA, EUCALYPTUSGLOBULUS LEAF OIL, NIACINAMIDE, EUGENOL, LINALOOL, LIMONENE, EPIGALLOCATECHINGALLATYL GLUCOSIDE, BENZYL BENZOATE.

View full details