Skip to product information
1 of 2

Davines

DETOXIFYING Scrub Shampoo

DETOXIFYING Scrub Shampoo

Regular price €12,00
Regular price Sale price €12,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo trajtuese me surfaktantë delikate me origjinë natyrale dhe grimca pastrimi. Pastron butësisht por thellësisht lëkurën, duke e mbrojtur atë nga agresioni i radikalëve të lirë.

Benefitet

Veprim sipërfaqësor eksfolues për pastrim optimal të kokës.
Veprim antioksidues në lëkurën e kokës.
Flokë të butë dhe të hidratuar.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Lagni mirë lëkurën e kokës dhe flokët, aplikoni sasinë e duhur të produktit me duar, duke u kujdesur që ta vendosni në lëkurë.
Masazhojeni dhe lagni sërish nëse është e nevojshme. Shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SILICA, POLYSORBATE 20, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, JOJOBA ESTERS, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, GLYCOL DISTEARATE, COCO-GLUCOSIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, GLYCERYL OLEATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CYNARA SCOLYMUS LEAF EXTRACT / CYNARA SCOLYMUS (ARTICHOKE) LEAF EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, BENZYL BENZOATE, GLYCERYL STEARATE, POTASSIUM SORBATE, CI 77289 / CHROMIUM HYDROXIDE GREEN.

View full details