Skip to product information
1 of 2

newlooktina

COLOR WHITE

COLOR WHITE

Regular price €18,00
Regular price €18,00 Sale price €18,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Color White është një krem i bardhë për fytyrën dhe trupin që përdoret për grimin e skenës dhe efekteve speciale, për të ofruar mbulim të bardhë, të qëndrueshëm dhe uniform. Struktura e tij kompakte dhe dylli mund të shtrihet dhe përzihet për aplikim të lehtë.

Benefitet

Përdorimi

• Për të krijuar një përfundim intensivisht të bardhë, lyejeni "Color White" me një sfungjer sintetik.
• Stabilizoni "Color White" me puder, si p.sh. Super Matte Loose Powder.
• Për një fund të ylbertë, bashko "Color White" me "Star Lit Powder".
• Pasi "Color White" të jetë bërë pluhur, mund të mbulohet me blloqe të reja ngjyrash duke përdorur "Color Stick" ose printime më të sakta duke përdorur bojë me ngjyra.
• Përzieni "Color White" me "Color Stick" për të krijuar ngjyra ekskluzive pastel.

Ingredientët

PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ? HYDROGENATED COCONUT OIL ? SORBITAN SESQUIOLEATE ? CERA ALBA (BEESWAX) ? CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ? PARAFFIN ? [+/- : CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 11514/A

View full details