Skip to product information
1 of 1

Davines

Cleansing Nectar

Cleansing Nectar

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Nektar pastrues hidratues për t'u përdorur në flokë dhe trup. Falë strukturës delikate të vajit, flokët bëhen të butë dhe të mëndafshtë, lëkura është e ushqyer dhe kadife në prekje.

Benefitet

Flokët dhe lëkura hidratohen dhe pastrohen butësisht pa detergjentë të ashpër. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Masazhojeni butësisht në skalpin dhe lëkurën e kokës dhe shpëlajeni tërësisht.
Përdorni rregullisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDE MIPA, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, GLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, SODIUM LAUROYL OAT AMINO ACIDS, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL / CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, LINALOOL, PARFUM / FRAGRANCE

View full details