Skip to product information
1 of 2

Davines

CALMING Shampoo

CALMING Shampoo

Regular price €12,00
Regular price Sale price €12,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Pastron butësisht, zbut dhe qetëson skalpin e ndjeshëm dhe të sensibilizuar.

Benefitet

Formulë shumë efektive që pastron butësisht dhe qetëson lëkurën e kokës.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikoni 20 g produkt në lëkurën e kokës me një masazh shumë të lehtë. Shpëlajeni dhe përsëritni aplikimin nëse është e nevojshme.
Trajtimi me shampo qetësuese mund të përsëritet sa herë që është e nevojshme.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 20, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, SODIUM CHLORIDE, 1,2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, OLEYL ALCOHOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, POLYQUATERNIUM-67, ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT, VACCINIUM MYRTILLUS LEAF EXTRACT, CITRIC ACID, CI 17200 / RED 33.

View full details