Skip to product information
1 of 1

Comfort Zone

Body Active Shower Scrub

Body Active Shower Scrub

Regular price €38,00
Regular price Sale price €38,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Scrub xhel dushi me grimca natyrale eksfoluese të orizit të zi, gjetheve të çajit jeshil dhe çajit Matcha. Pastron në mënyrë delikate dhe eksfolion lëkurën. Aromë natyrale rigjeneruese.

Benefitet

Eksfolim natyral pa grimca sintetike.
Aromë natyrale rigjeneruese.
Ideale për pas stërvitjes për të pastruar, oksigjenuar dhe energjizuar trupin dhe mendjen.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë të lagur dhe masazhojeni. Shpëlajeni në dush.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, ORYZA SATIVA POWDER / ORYZA SATIVA (RICE) POWDER, COCO-BETAINE, GLYCERIN, SILICA, DECYL GLUCOSIDE, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, PROPANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, 1,2-HEXANEDIOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF, SODIUM BENZOATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SODIUM LEVULINATE, XANTHAN GUM, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, MENTHA PIPERITA OIL / MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL / ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, MAGNOLIA OFFICINALIS BARK EXTRACT, SALVIA SCLAREA OIL / SALVIA SCLAREA (CLARY) OIL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE.

View full details