Skip to product information
1 of 41

newlooktina

ARTIST COLOR PENCIL

ARTIST COLOR PENCIL

Regular price €26,50
Regular price €26,50 Sale price €26,50
Në ulje Shitur
Tax included.
Kjo gamë prej 39 lapsash mat me shumë përdorime mund të përdoret në faqe, vijë buzësh, sy dhe vetulla. Pavarësisht nëse është një ngjyrë e vetme për një pamje monokromatike, ose nuanca të ndryshme për një pamje shumëngjyrëshe, ky laps mund të përdoret për të krijuar një gamë të gjerë efektesh që thyejnë të gjitha rregullat e vendosura të grimit. Artist Color Pencil ka një majë precize që rrëshqet në të gjithë sipërfaqen e fytyrës tuaj.

Benefitet

Përdorimi

Me Artist Color Pencil, një laps është gjithçka që ju nevojitet pasi mund të përdoret tek vetullat, sytë, faqet, vijën e buzëve ose në të gjithë fytyrën.

KËSHILLA PRO: Aplikon AQUA XL COLOR PAINT të së njëjtës nuancë me lapsin tuaj ARTIST COLOR si bazë për ta bërë ngjyrën e lapsit tuaj edhe më të shndritshëm dhe për të transformuar vijëzimet tuaja në rezistente ndaj ujit.

Ingredientët

MICA ? CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ? STEARYL DIMETHICONE ? TALC ? HYDROGENATED PALM GLYCERIDES ? POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE ? CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ? OCTADECENE ? SYNTHETIC WAX ? KAOLIN ? POLYETHYLENE ? TOCOPHEROL ? ASCORBYL PALMITATE ? BHT ? [+/- : CI 15850 (RED 6, RED 7 LAKE) • CI 15985 (YELLOW 6 LAKE) • CI 19140 (YELLOW 5 LAKE) • CI 45410 (RED 28 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 12268/A

View full details