Skip to product information
1 of 1

Comfort Zone

Aromasoul Mediterranean Shower

Aromasoul Mediterranean Shower

Regular price €26,00
Regular price Sale price €26,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Xhel dushi i butë i pasur me vajra esencialë me një veprim mbrojtës dhe rigjallëzor. Pastron butësisht lëkurën me një shkumë kremoze dhe delikate, e cila çliron një parfum tonesh intensive.

Benefitet

Pastrim delikat dhe rigjallërim i lëkurës.
Jep ndjesinë e vitalitetit dhe mirëqenies.
Xhel dushi Unisex për përdorim të përditshëm.

Përdorimi

Aplikojeni produktin me një masazh delikat ose sfungjer gjatë dushit dhe shpëlajeni.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, DECYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, CETYL BETAINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, PANTHENOL, LAURYL BETAINE, POLYQUATERNIUM-7, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, o-CYMEN-5-OL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRUS LIMON PEEL OIL / CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, SODIUM BENZOATE, LIMONENE, CITRIC ACID, CITRUS NOBILIS OIL / CITRUS NOBILIS (MANDARIN ORANGE) PEEL OIL, GERANIOL, CITRAL, CUPRESSUS SEMPERVIRENS OIL, OCIMUM BASILICUM OIL / OCIMUM BASILICUM (BASIL) OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL / LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL.

View full details