Skip to product information
1 of 12

newlooktina

AQUA XL COLOR PAINT

AQUA XL COLOR PAINT

Regular price €27,00
Regular price Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Auqa XL Color Paint është një xhel kremoz i papërshkueshëm nga uji me pigmentim ​​të lartë. Tekstura e xhelit lejon përzierjen e lehtë të ngjyrave. Për shkak se produkti është i papërshkueshëm nga uji, duhet ta përdorni shpejt përpara se të thahet në lëkurën tuaj.
Auqa XL Color Paint  disponohet në 20 ngjyra të ndryshme, me llojet e ndryshme në mat, me shkëlqim dhe të ylbertë.

Benefitet

Përdorimi

Aplikoni Aqua XL Color Paint në zonat e dëshiruara me një furçë dhe lëreni të thahet.
Mund të përdoret për linja të holla, por edhe për lyerjen e trupit,
Për të hequr make-up-in në një mënyrë që të jetë e butë për lëkurën duhet të përdoret një pastrues make-up p.sh. Make up for ever Sens' Eyes, Extreme Cleanser ose So Divine.

Ingredientët

ISODODECANE ? DISTEARDIMONIUM HECTORITE ? DIMETHICONE ? SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ? SILICA ? TRIMETHYLSILOXYSILICATE ? OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES ? VP/EICOSENE COPOLYMER ? PROPYLENE CARBONATE ? GLYCERYL CAPRYLATE ? CYCLOPENTASILOXANE ? MAGNESIUM CARBONATE HYDROXIDE ? SILICA DIMETHYL SILYLATE ? MANGIFERA INDICA (MANGO) SEED BUTTER ? SUCROSE TETRASTEARATE TRIACETATE ? DIMETHICONE CROSSPOLYMER ? TOCOPHEROL ? GLYCERIN ? [+/- : CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE) • CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 45410 (RED 27, RED 27 LAKE, RED 28 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE, FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 11429/A

View full details