Skip to product information
1 of 1

newlooktina

AQUA SEAL

AQUA SEAL

Regular price €27,00
Regular price Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Aqua Seal konverton menjëherë produktet tuaja të preferuara të grimit në formula të papërshkueshme nga uji. Duke transformuar çdo gjë, nga rimeli i syve deri tek eyelineri i papërshkueshëm nga uji, tekstura e tij e lehtë dhe e lëngshme intensifikon pigmentet dhe shkëlqimin për një rezultat afatgjatë.

Benefitet

Përdorimi

Shtoni Aqua Seal me pika në një furçë derisa furça të jetë e ngopur me lëng. Përdoreni furçën për të aplikuar rimel, Star Lit Powder, Star Lit Diamond Powder ose Star Lit Glitter. Nëse po e aplikoni në qepallat e syve, prisni derisa produkti të thahet përpara se të hapni dhe mbyllni qepallat e syve.

Këshillë Pro: Aplikoni një pikë Aqua Seal në qepallat e syve për të krijuar një bazë të qëndrueshme për tonet e syve.

Për ta hequr, përdorni pastruesin e grimit të papërshkueshëm nga uji Sens'Eyes për sytë dhe Extreme Cleanser ose So Divine për fytyrën.

Shënim: Pastroni furçat menjëherë pas përdorimit me Aqua Seal për të parandaluar ngurtësimin e produktit në furçë.

Ingredientët

ISODODECANE ? TRIMETHYLSILOXYSILICATE ? HYDROGENATED STYRENE/METHYL STYRENE/INDENE COPOLYMER ? HYDROGENATED POLYISOBUTENE ? PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE ? TOCOPHEROL. 10844/A

View full details