Skip to product information
1 of 4

newlooktina

AQUA RESIST BROW FILLER

AQUA RESIST BROW FILLER

Regular price €32,00
Regular price €32,00 Sale price €32,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Laps vetullash me majë të pjerrët me shumë përdorime me një rrotë të integruar që siguron veshje të papërshkueshme nga uji për 24 orë. Ideale për vetulla të rralla.

Benefitet

Përdorimi

1. Përdorni anen e sheshtë për të përshkruar lehtë formën tuaj të dëshiruar të vetullave në drejtim të rritjes natyrale të flokëve.
2. Mbushni zonat e rralla duke filluar nga syri i brendshëm dhe duke lëvizur drejt bishtit.
3. Përdorni spoolie për të përzier ngjyrën dhe për të rregulluar vetullat.

Ingredientët

DIISOSTEARYL MALATE • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • C20-40 ACID • C20-40 ALCOHOLS • POLYETHYLENE • SYNTHETIC WAX • ISOAMYL LAURATE • GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE • ETHYLCELLULOSE • BORON NITRIDE • MICA • TOCOPHEROL • ASCORBYL PALMITATE • AQUA (WATER) • PROPYL GALLATE • [+/- CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)]

View full details