Skip to product information
1 of 1

Davines

ALCHEMIC Shampoo Tobacco

ALCHEMIC Shampoo Tobacco

Regular price €22,00
Regular price Sale price €22,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo për rritjen e ngjyrave për tonet kafe mesatare deri në të hapura. Shampo Alchemic Tobacco intensifikon dhe ndriçon këto nuanca brune më të lehta natyrale ose me ngjyra.

Benefitet

Ngjyra e flokëve përmirësohet, mbrohet dhe zgjatet.

Përdorimi

Masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës dhe shpëlajeni tërësisht. Përdorni rregullisht. Ndiqni me Alchemic Conditioner Tobacco.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, DECYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, SODIUM COCOYL GLYCINATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, POLYESTER-11, SODIUM BENZOATE, SODIUM PCA, POLYQUATERNIUM-10, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, BASIC BROWN 17.

View full details