Skip to product information
1 of 1

Davines

ALCHEMIC Shampoo Silver

ALCHEMIC Shampoo Silver

Regular price €22,00
Regular price Sale price €22,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo vjollce për përmirësimin e ngjyrave për tone platini dhe bionde të ftohta. Shampo Alchemic Silver intensifikon dhe ndriçon këto nuanca bjonde natyrale ose me ngjyrë.

Benefitet

Ngjyra e flokëve është e gjallë, e mbrojtur dhe e pastër.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur duke ndjekur shampon Alchemic Silver, duke e aplikuar nga gjatësia deri te majat. Lëreni për 5 minuta dhe më pas krehni përpara se ta shpëlani tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUMLAUROYL METHYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYLBETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM LAUROYLSARCOSINATE, DECYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, SODIUMCOCOYL GLYCINATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATECROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE,PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, POLYESTER-11,SODIUM BENZOATE, SODIUM PCA, POLYQUATERNIUM-10,TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATEDIACETATE, ACID VIOLET 43.

View full details