Skip to product information
1 of 1

Davines

ALCHEMIC Shampoo Red

ALCHEMIC Shampoo Red

Regular price €22,00
Regular price Sale price €22,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo për rritjen e ngjyrave për tonet e kuqe të ftohta. Shampo Alchemic Red intensifikon dhe ndriçon këto nuanca natyrale ose me ngjyrë të kuqe të ftohtë.

Benefitet

Ngjyra është e gjallë, e mbrojtur dhe e qëndrueshme.

Përdorimi

Masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës dhe shpëlajeni tërësisht. Përdorni rregullisht. Ndiqni me Alchemic Conditioner Red.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUMLAUROYL METHYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYLBETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM LAUROYLSARCOSINATE, DECYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, SODIUMCOCOYL GLYCINATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATECROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE,PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, POLYESTER-11,SODIUM BENZOATE, SODIUM PCA, POLYQUATERNIUM-10,TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATEDIACETATE, BASIC RED 51.

View full details