Skip to product information
1 of 1

Davines

ALCHEMIC Shampoo Copper

ALCHEMIC Shampoo Copper

Regular price €22,00
Regular price Sale price €22,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo për rritjen e ngjyrave për tonet e ngrohta të kuqe dhe bakri. Shampo Alchemic Copper intensifikon dhe ndriçon këto nuanca të kuqe të ngrohta natyrale ose me ngjyrë.

Benefitet

Ngjyra është zgjeruar dhe e mbrojtur.

Përdorimi

Masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës dhe shpëlajeni tërësisht. Ndiqni me balsamin Alchemic Copper.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUMLAUROYL METHYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYLBETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM LAUROYLSARCOSINATE, DECYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, SODIUMCOCOYL GLYCINATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATECROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE,PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, POLYESTER-11,SODIUM BENZOATE, SODIUM PCA, POLYQUATERNIUM-10,TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATEDIACETATE, BASIC BROWN 17, BASIC YELLOW 57.

View full details