Skip to product information
1 of 1

Davines

ALCHEMIC Shampoo Chocolate

ALCHEMIC Shampoo Chocolate

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo për rritjen e ngjyrave për tonet kafe të errët ose të zezë. Shampo Alchemic Chocolate intensifikon dhe ndriçon këto nuanca natyrale ose me ngjyrë kafe të errët.

Benefitet

Pigmentet e drejtpërdrejta depozitojnë ngjyrën pa një aktivizues.

Përdorimi

Masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës dhe shpëlajeni tërësisht. Përdorni rregullisht. Më pas përdorni balsamin Alchemic Chocolate.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUMLAUROYL METHYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYLBETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM LAUROYLSARCOSINATE, DECYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, SODIUM COCOYLGLYCINATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER,BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE,POLYSORBATE 20, POLYESTER-11, SODIUM BENZOATE, SODIUM PCA,POLYQUATERNIUM-10, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE,GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUMGLUTAMATE DIACETATE, BASIC BROWN 16, BASIC BLUE 99, ACIDVIOLET 43, BASIC RED 76, BASIC YELLOW 57, BASIC BROWN 17.

View full details