Skip to product information
1 of 1

Davines

ALCHEMIC Conditioner Tobacco

ALCHEMIC Conditioner Tobacco

Regular price €22,00
Regular price Sale price €22,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam për rritjen e ngjyrave për tonet kafe mesatare deri në të çelët. Alchemic Conditioner Tobacco intensifikon dhe ndriçon këto nuanca brune më të lehta natyrale ose me ngjyra.

Benefitet

Flokët janë të hidratuar dhe ngjyra mbrohet dhe pasurohet.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur duke ndjekur shampon Alchemic Tobacco duke aplikuar nga gjatësia deri te majat. Lëreni për 5 minuta dhe më pas krehni përpara se ta shpëlani tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN,CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENETH-25, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, BENZYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM /FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEEDOIL, TOCOPHEROL, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE,GLYCERYL OLIVATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, HYDROGENATED RAPESEEDALCOHOL, SCLEROTIUM GUM, CITRIC ACID, BASIC BROWN 17.

View full details