Skip to product information
1 of 1

Davines

ALCHEMIC Conditioner Red

ALCHEMIC Conditioner Red

Regular price €33,00
Regular price Sale price €33,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam që përmirëson ngjyrën për tonet e kuqe të ftohta. Alchemic Conditioner Red intensifikon dhe ndriçon këto nuanca natyrale ose me ngjyrë të kuqe të ftohtë.

Benefitet

Flokët janë të hidratuar dhe ngjyra mbrohet dhe pasurohet.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur duke ndjekur shampon Alchemic Red, duke e aplikuar nga gjatësia deri te majat. Lëreni për 5 minuta dhe më pas krehni përpara se ta shpëlani tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, CETYLALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENETH-25, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-4OLEATE, BENZYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM / FRAGRANCE,SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, TOCOPHEROL,DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, GLYCERYLOLIVATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL,SCLEROTIUM GUM,CITRIC ACID, BASIC RED 51.

View full details