Skip to product information
1 of 1

Davines

ALCHEMIC Conditioner Golden

ALCHEMIC Conditioner Golden

Regular price €33,00
Regular price Sale price €33,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam që përmirëson ngjyrën për tonet e artë-bjonde në bjonde mjaltë. Alchemic Conditioner Golden intensifikon dhe ndriçon këto nuanca bjonde natyrale ose me ngjyrë.

Benefitet

Flokët janë të hidratuar dhe ngjyra mbrohet dhe përmirësohet.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur duke ndjekur shampon Alchemic Golden, duke e aplikuar nga gjatësia deri te majat. Lëreni për 5 minuta dhe më pas krehni përpara se ta shpëlani tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN,CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENETH-25, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, BENZYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM/ FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA)SEED OIL, TOCOPHEROL, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE,GLYCERYL OLIVATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, HYDROGENATEDRAPESEED ALCOHOL, SCLEROTIUM GUM, CITRIC ACID, BASIC YELLOW 57, BASIC BROWN 17.

View full details