Skip to product information
1 of 1

Davines

ALCHEMIC Conditioner Chocolate

ALCHEMIC Conditioner Chocolate

Regular price €22,00
Regular price Sale price €22,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam për rritjen e ngjyrave për tonet kafe të errët ose të zezë. Çokollata Alchemic Conditioner intensifikon dhe ndriçon këto nuanca natyrale ose me ngjyrë kafe të errët.

Benefitet

Pigmentet inovative direkte depozitojnë ngjyrën pa një aktivizues dhe proteinat e qumështit të hidrolizuara kushtëzojnë dhe mbrojnë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur duke ndjekur shampon Alchemic Chocolate, duke e aplikuar nga gjatësia deri te majat. Lëreni për 5 minuta dhe më pas krehni përpara se ta shpëlani tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, CETYLALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENETH-25, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-4OLEATE, BENZYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIACHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, TOCOPHEROL, DISODIUMEDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, GLYCERYL OLIVATE, HYDROGENATED PALMGLYCERIDES CITRATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, SCLEROTIUM GUM, CITRIC ACID, BASICBROWN 17, BASIC BLUE 99, BASIC BROWN 16, ACID VIOLET 43, BASIC RED 76, BASIC YELLOW 57.

View full details