Skip to product information
1 of 1

Davines

After Shave & Moisturizing Cream

After Shave & Moisturizing Cream

Regular price €28,00
Regular price Sale price €28,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Krem qetësues për reduktimin e skuqjes pas rruajtjes ose si hidratues i përditshëm. Formuluar me gjalpë Karitè dhe Babassu për hidratim, me ekstrakt qetësues Alkekengi.

Benefitet

-Përdorimi i dyfishtë: hidratues i përditshëm dhe after shave
-Veprim hidratues, mbrojtës dhe qetësues
-Teksturë e lehtë jo e yndyrshme
-me gjalpë karité dhe gjalpë babassu
-E pasuruar me ekstrakt organik të gjetheve të qershisë
- aromë e gjallë agrume
-93,3% me origjinë natyrore

Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe qafë, ose pas rruajtjes. ; masazhoni derisa të përthithet.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, ZEA MAYS STARCH/ ZEA MAYS (CORN) STARCH, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, OLEYL ERUCATE, CETEARYL ISONONANOATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, SQUALANE, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, ETHYLHEXYL STEARATE, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, PHYSALIS ANGULATA EXTRACT, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISODIUM EDTA, ARGININE, TOCOPHEROL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONENE, CITRIC ACID, LINALOOL, CITRONELLOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.

View full details