Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

WATERTONE FOUNDATION BRUSH

WATERTONE FOUNDATION BRUSH

Regular price €68,00
Regular price €68,00 Sale price €68,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Kjo furçë e mrekullueshme përmirëson menjëherë lëkurën tuaj për një përfundim natyral dhe të freskët. Frymëzuar nga paletat e artistëve të grimit, furça është e pajisur me një rezervuar të projektuar tërësisht për të mbajtur formula me bazë uji. Furça mbledh dhe jep vetëm dozën e saktë të bazës së nevojshme. Qimet e tij ultra të buta por të dendura mundësojnë një përfundim të përsosur të make up.

Benefitet

Përdorimi

Aplikoni fondatinën nga qendra e fytyrës dhe përzieni jashtë duke përdorur lëvizje rrethore.
Vazhdoni me mjekrën dhe konturin e fytyrës.
Përfundoni aplikimin e produktit në ballë.

Ingredientët

View full details