Skip to product information
1 of 4

Make Up For Ever

ULTRA HD SETTING POWDER

ULTRA HD SETTING POWDER

Regular price €19,00
Regular price Sale price €19,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Fuqia e përsosmërisë së padukshme, mbulimi i persosur fine si ajri që  vendos përbërjen në mënyrë perfekte për 12 orë dhe nuk është e dukshme ne lekure.

Benefitet

Kjo pudër e re mikro-fine është zhvilluar për të marrë përfundimin mat për të gjitha tonet e lëkurës.
Fuqia e të padukshmes ka të bëjë me lirinë për të shprehur veten, për të zbuluar se kush jeni dhe për të përqafuar nocionin e fuqizimit. Jetoni jetën në maksimum dhe sillni besimin me vete kudo gjatë rrugës.

Përdorimi

Ingredientët

INGREDIENTS: TALC • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • SILICA • DIMETHICONE • CAPRYLYL GLYCOL • PENTYLENE GLYCOL • SODIUM DEHYDROACETATE • DIISOSTEARYL MALATE • OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE • KAOLIN • TOCOPHERYL ACETATE • SORBITAN SESQUIOLEATE • [+/- CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE) • CI 15985 (YELLOW 6, YELLOW 6 LAKE) • CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 45410 (RED 27, RED 27 LAKE, RED 28 LAKE) • CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS) • CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE, FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)].

View full details