Skip to product information
1 of 4

Make Up For Ever

ULTRA HD PRESSED POWDER

ULTRA HD PRESSED POWDER

Regular price €40,00
Regular price Sale price €40,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Kjo puder e presuar ben blur, zbut dhe zvogëlon shkëlqimin me mbulim të tejdukshëm, natyral mat.
Zhduk menjëherë linjat e holla, poret dhe papërsosmëritë për një fytyrë të lëmuar bukur.
E formuluar për t'u dukur e padukshme nën teknologjinë Ultra HD 4K,  vjen në 3 nuanca për t'iu përshtatur çdo ngjyre lëkure.
Një formulë që nuk thahet krijon një përfundim dukshëm të përsosur në çdo dritë.

Benefitet

Ky pluhur i shtypur turbullon, zbut dhe zvogëlon shkëlqimin me mbulim të tejdukshëm, mat.

Përdorimi

Përdorni furçën pluhur Kabuki #124 për të hequr një sasi të vogël. Aplikojeni në të gjithë fytyrën, duke përfshirë zonën e konturit të syve, me lëvizje të lehta dhe zbutëse.

Ingredientët

SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ● POLYMETHYLSILSESQUIOXANE ● DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER ● SILICA ● DIMETHICONE ● ZINC STEARATE ● PHENYL TRIMETHICONE ● PHENOXYETHANOL ● ISOCETETH-10 ● CAPRYLYL GLYCOL ● NYLON-12 ● AQUA (WATER) ● BENZYL ALCOHOL ● SODIUM HYALURONATE ● DEHYDROACETIC ACID . 10911/A

View full details