Skip to product information
1 of 2

Make Up For Ever

ULTRA HD LOOSE POWDER - MINI

ULTRA HD LOOSE POWDER - MINI

Regular price €20,00
Regular price €20,00 Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Ultra Hd Setting Powder Mini i rinovuar është hapi i fundit në rutinën tuaj të make up-it. Kjo pudër e rregullimit zhduk papërsosmëritë. I tejdukshëm dhe pa peshë, ai jep një efekt natyral mat, që shpërndan dritën, duke minimizuar poret dhe linjat e imëta. E përshtatshme për çdo nuancë lëkure, formula që nuk thahet krijon një përfundim dukshëm të përsosur në çdo dritë. Pudra krijon efektin "bluring" dhe shpërndan dritën për të krijuar përsosmëri të pafiltruar për të gjitha tonet e lëkurës.

Benefitet

Hapi i fundit në rutinën tuaj të make up-it, kjo pudër pa peshë dhe e tejdukshme turbullon pamjen e papërsosmërive.

Përdorimi

Aplikoni pluhurin e lirshëm ULTRA HD me furçën Artisan #160 duke marrë një sasi shumë të vogël produkti.
Shkundni produktin e tepërt dhe më pas shtypni dhe rrotulloni furçën në të gjithë fytyren ose në zonat e dëshiruara të fytyrës.

Ingredientët

SILICA ● PHENOXYETHANOL ● VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER. 10685/A

View full details