Skip to product information
1 of 3

Make Up For Ever

ULTRA HD BLUSH PALETTE

ULTRA HD BLUSH PALETTE

Regular price €30,00
Regular price €30,00 Sale price €30,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një përzgjedhje e personalizueshme e blusheve kremoze ​​për mbulim me një teksturë të butë dhe të lehtë për t'u aplikuar që i jep jetë grimit me një nuancë natyrale ngjyrash. 

Benefitet

MBULLIM I PADUKSHEM
Përmban kompleksin 4K për grim që është i padukshëm nën një kamerë 4K dhe me sy të lirë.
I PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA TONET E LËKURËS
Përmban një gamë prej 12 nuancash për t'u përdorur vetëm ose për t'u përzier për të krijuar nuancën perfekte.

Përdorimi

Ingredientët

ETHYLHEXYL PALMITATE , SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE , POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE , SYNTHETIC WAX , DIPENTAERYTHRITYL HEXAHYDROXYSTEARATE/HEXASTEARATE/HEXAROSINATE , HYDROGENATED POLYISOBUTENE , METHICONE , COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX , VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER , TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE , TOCOPHEROL , DIMETHICONE , SORBITAN SESQUIISOSTEARATE , ALUMINA , PROPANEDIOL , PARFUM (FRAGRANCE) , AQUA (WATER) , BENZYL BENZOATE , SUCROSE PALMITATE , EVODIA RUTAECARPA FRUIT EXTRACT , TOCOPHERYL ACETATE , GLYCERYL LINOLEATE , BENZYL ALCOHOL , CITRIC ACID , POTASSIUM SORBATE , TIN OXIDE , BHT , SODIUM HYALURONATE , [+/- : CI 15850 (RED 6, RED 7) , CI 19140 (YELLOW 5 LAKE) , CI 42090 (BLUE 1 LAKE) , CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) , CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ,]. 12897/A.

View full details