Skip to product information
1 of 2

Davines

This is a Sea Salt Spray

This is a Sea Salt Spray

Regular price €12,00
Regular price Sale price €12,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Ky llak është i përsosur për të marrë një pamje të zhveshur, me plazh, me trup të plotë me një fund mat.

Benefitet

Flokët janë të dendur, të valëzuar dhe të zgjeruar me trup dhe shkëlqim.

Përdorimi

Spërkateni mbi flokë të lagur ose të thatë, më pas lëreni të thahen në ajër.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, MAGNESIUM SULFATE, PROPANEDIOL, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 20, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, CITRIC ACID, MARIS SAL / SEA SALT / SEL MARIN.

View full details