x
Skip to product information
1 of 2

Davines

SU Hair & Body Wash

Regular price €0,00
Regular price Sale price €0,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Madhësia

Shampo dushi me shumë përfitime. Formula e karakterizuar nga një shkumë e plotë hidraton dhe pastron butësisht lëkurën dhe flokët e ekspozuar në diell me një veprim antioksidant dhe anti-inflamator.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PCA, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, DECYL GLUCOSIDE, POLYSORBATE 20, LAURAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PANTHENOL, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM BENZOATE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, MYRISTAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, POLYQUATERNIUM-7, PROPYLENE GLYCOL, PEG-120 METHYL GLUCOSE TRIOLEATE, CITRIC ACID, GLYCERIN, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, CI 60730 / EXT. VIOLET 2.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë dhe lëkurë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin dhe më pas vazhdoni me aplikimin e kondicionerit të maskës së flokëve SU ose qumështit SU, sipas nevojës.

Benefitet

Shampo dushi për trupin dhe flokët.
Pastrim delikat specifik pas ekspozimit në diell.
Lëkurë dhe flokë të hidratuar dhe të butë.
Veprim antioksidant dhe anti-inflamator.