Skip to product information
1 of 3

Make Up For Ever

STEP 1 PRIMER SHINE CONTROL

STEP 1 PRIMER SHINE CONTROL

Regular price €49,00
Regular price Sale price €49,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Nëse keni lëkurë të yndyrshme, shkëlqim ose pore të dukshme, Shine Control Step 1 Primer është zgjidhja juaj për lëkurën mat gjatë gjithë ditës.

Formula e re ekskluzive
Argjilë minerale, ujë dhe glikole, ai thith vajin për të kontrolluar shkëlqimin dhe jep një efekt turbullues për një fund prej velveti mat. Kjo formulë funksionon për të ruajtur hidratimin dhe rehatinë e lëkurës.


Në MAKE UP FOR EVER, ne besojmë se një primer i shkëlqyer është hapi i parë për një çehre të përsosur. Kjo është arsyeja pse ne kemi zhvilluar STEP1 PRIMERS krah për krah me artistët tanë të grimit, duke ju sjellë gamën më gjithëpërfshirëse të primerëve. Formulat tona të reja me jetëgjatësi 24 orë ju lejojnë të krijoni rutinën tuaj, me 9 formula për korrigjimin e teksturave dhe ngjyrave. Kjo gamë është projektuar nga profesionistët tanë për të maksimizuar rutinën tuaj me mjetet më të mira, duke e çuar përbërjen tuaj në nivelin tjetër. Pavarësisht shqetësimit të lëkurës ose ngjyrës së lëkurës, ne ju kemi mbuluar për 20 orë

Benefitet

Primeri është një bazë mattifikuese me një fund velveti. Ai rafinon menjëherë strukturën e lëkurës dhe jep një efekt mat .

Përdorimi

HAPI 1 – Aplikoni kremin tuaj të ditës
HAPI 2 – Aplikoni primerët që zgjidhni sipas pritshmërive tuaja
PËRDORNI SHUMË PRIMER PËR TË ARRITUAR REZULTATIN MË PROFESIONAL

Ingredientët

AQUA (WATER) • MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE • PENTYLENE GLYCOL • PARFUM (FRAGRANCE) • TOCOPHERYL ACETATE • CHLORPHENESIN • LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT • MALTODEXTRIN • LACTIC ACID

View full details