Skip to product information
1 of 3

Make Up For Ever

STEP 1 PRIMER HYDRA BOOSTER

STEP 1 PRIMER HYDRA BOOSTER

Regular price €49,00
Regular price €49,00 Sale price €49,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Hydra Booster Step 1 Primer është një bazë e përsosur dhe zbutëse e lëkurës. Hidraton dhe zbut menjëherë lëkurën, duke dhënë një efekt të plotë dhe një përfundim të menjëhershëm ndriçues që zgjat 24 orë.

Benefitet

Përdorimi

HAPI 1 – Aplikoni kremin tuaj të ditës
HAPI 2 – Aplikoni primerët që zgjidhni sipas pritshmërive tuaja

PËRDORNI SHUMË PRIMER PËR TË ARRITUAR REZULTATIN MË PROFESIONAL

Ingredientët

AQUA (WATER) • METHYL TRIMETHICONE • PHENYL TRIMETHICONE • ISODODECANE • ALCOHOL • DIMETHICONE • PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • BUTYLENE GLYCOL • GLYCERIN • ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER • VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • PARFUM (FRAGRANCE) • CAPRYLYL GLYCOL • PROPYLENE CARBONATE • LECITHIN • SODIUM BENZOATE • SODIUM CHLORIDE • LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT • MALTODEXTRIN • SILICA • CITRIC ACID • SODIUM CITRATE • TIN OXIDE • [+/- CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77491 (IRON OXIDES) • CI 15850 (RED 7 LAKE)]

View full details