Skip to product information
1 of 7

newlooktina

STEP 1 PRIMER COLOR CORRECTOR

STEP 1 PRIMER COLOR CORRECTOR

Regular price €49,00
Regular price €49,00 Sale price €49,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Primerët e korrigjimit të ngjyrave janë një bazë rrezatuese. Ata neutralizojnë në çast dhe barazojnë tonin e lëkurës për lëkurë të ndritshme dhe të përsosur për 24 orë.

Benefitet

Përdorimi

HAPI 1 – Aplikoni kremin tuaj të ditës
HAPI 2 – Aplikoni primerët që zgjidhni sipas pritshmërive tuaja

PËRDORNI SHUMË PRIMER PËR TË ARRITUAR REZULTATIN MË PROFESIONAL

Ingredientët

AQUA (WATER) • METHYL TRIMETHICONE • DIMETHICONE • PHENYL TRIMETHICONE • ISODODECANE • ALCOHOL • BUTYLENE GLYCOL • GLYCERIN • CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE • ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER • METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER • PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • ALUMINA • PANTHENOL • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • PARFUM (FRAGRANCE) • VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER • CAPRYLYL GLYCOL • PROPYLENE CARBONATE • SODIUM BENZOATE • SODIUM CHLORIDE • SILICA • HEXADECENE • LECITHIN • LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT • MALTODEXTRIN • SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE • ETHYL VANILLIN • TIN OXIDE • CITRIC ACID • SODIUM CITRATE • ALUMINUM HYDROXIDE • METHICONE • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • [+/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77492 (IRON OXIDES)]

View full details