Skip to product information
1 of 2

Make Up For Ever

STEP 1 EYE&LIP EQUALIZER 10ml

STEP 1 EYE&LIP EQUALIZER 10ml

Regular price €39,00
Regular price €39,00 Sale price €39,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një primer i lete që garanton veshje të përsosur të grimit për sytë dhe buzët.

Benefitet

• Primer korrigjues i ngjyrave për përfundim të përsosur dhe jetëgjatësi
• Përmbajnë element qetesues te njetratjshem të përshtatur për më shumë shkëlqim dhe hidratim
• Mbush dhe turbullon papërsosmëritë e lëkurës për një strukturë të butë dhe të mëndafshtë

Përdorimi

HAPI 1 – Aplikoni kremin tuaj të ditës
HAPI 2 – Aplikoni primert që zgjidhni sipas pritshmërive tuaja

Ingredientët

AQUA (WATER) • METHYL TRIMETHICONE • PHENYL TRIMETHICONE • ISODODECANE • ALCOHOL • DIMETHICONE • PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • BUTYLENE GLYCOL • GLYCERIN • ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER • VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • PARFUM (FRAGRANCE) • CAPRYLYL GLYCOL • PROPYLENE CARBONATE • LECITHIN • SODIUM BENZOATE • SODIUM CHLORIDE • LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT • MALTODEXTRIN • SILICA • CITRIC ACID • SODIUM CITRATE • TIN OXIDE • [+/- CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77491 (IRON OXIDES) • CI 15850 (RED 7 LAKE)]

View full details