Skip to product information
1 of 10

Make Up For Ever

STAR LIT POWDER

STAR LIT POWDER

Regular price €21,00
Regular price Sale price €21,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Star Lit Powder është një ton sysh ultra i hollë dhe me shkëlqim, gjithashtu ideal për qerpikët dhe vetullat.


Benefitet

Përdorimi

Aplikohet më mirë me furcën #224 -i perfekt për theksimin e syve #226 - Furçë për hijëzim të mesëm sysh perfekt për nxjerrjen në pah të syve #144 - Korrifikues preciz

Ingredientët

SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ? TIN OXIDE ? [+/- : CI 75470 (CARMINE) ? CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS) • CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE, FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 11654/A

View full details